Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 195/55 R15 85H

Viking

Viking FourTech195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069731374
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  64,1 €

Цена по парче

64,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот