Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 215/65 R16 98V

Viking

Viking CityTech II215/65 R16 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069612222
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  125,3 €

Цена по парче

125,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот