Споредете до 4 продукти:

Trayal D-62T 13.0/65 D18

Trayal

Trayal D-62T13.0/65 D18

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Trayal
Ширина:
13.0
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
EAN:
8600232260672

Највисока цена:  290,4 €

Цена по парче

290,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот