Споредете до 4 продукти:

Trayal D-55R 6.00 D16

Trayal

Trayal D-55R6.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
8600232197114

Највисока цена:  64,2 €

Цена по парче

64,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот