Споредете до 4 продукти:

Trayal D-45S 23x5.00 112A5

Trayal

Trayal D-45S23x5.00 112A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Trayal
Ширина:
23x5.00
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A5
EAN:
5901824051849

Највисока цена:  66 €

Цена по парче

66 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот