Споредете до 4 продукти:

Trayal D-45 6.90/6.00 D9

Trayal

Trayal D-456.90/6.00 D9

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Trayal
Ширина:
6.90
Висина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
EAN:
8600232328150

Највисока цена:  66,6 €

Цена по парче

66,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот