Споредете до 4 продукти:

Trayal D-2012 16.9 D30 137A6

Trayal

Trayal D-201216.9 D30 137A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5901824052600

Највисока цена:  543,4 €

Цена по парче

543,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,41 €

Назад кон врвот