Споредете до 4 продукти:

Trayal D-2012 13.6 D28

Trayal

Trayal D-201213.6 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
2080004875550

Највисока цена:  384,4 €

Цена по парче

384,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот