Споредете до 4 продукти:

Trayal D-2010 16.9 D28

Trayal

Trayal D-201016.9 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
3838856008355

Највисока цена:  506,9 €

Цена по парче

506,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот