Споредете до 4 продукти:

Trayal D-2010 13.6 D38 130A6

Trayal

Trayal D-201013.6 D38 130A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5901824049105

Највисока цена:  425,6 €

Цена по парче

425,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,41 €

Назад кон врвот