Споредете до 4 продукти:

Trayal D-17 6.00 D16

Trayal

Trayal D-176.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Trayal
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
3838856008423

Највисока цена:  73,4 €

Цена по парче

73,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот