Споредете до 4 продукти:

Trayal D-120 12.4 D24 121A8

Trayal

Trayal D-12012.4 D24 121A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901824087206

Највисока цена:  285 €

Цена по парче

285 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,41 €

Назад кон врвот