Споредете до 4 продукти:

Trayal D-120 11.2 D24

Trayal

Trayal D-12011.2 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
2080001060973

Највисока цена:  264,6 €

Цена по парче

264,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот