Споредете до 4 продукти:

Trayal D-120 11.2/10 D28

Trayal

Trayal D-12011.2/10 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
11.2
Висина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
8600232197077

Највисока цена:  275,2 €

Цена по парче

275,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот