Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 7.50 D18 106A6

Starmaxx

Starmaxx TR-607.50 D18 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013405

Највисока цена:  92,1 €

Цена по парче

92,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот