Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 16.9 D38 141A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6016.9 D38 141A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830016123

Највисока цена:  550,5 €

Цена по парче

550,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот