Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 16.9 D34 142A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6016.9 D34 142A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  494,6 €

Цена по парче

494,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот