Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 15.5 D38 138A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6015.5 D38 138A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
15.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
138
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  422,6 €

Цена по парче

422,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот