Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 12.4 D36 126A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6012.4 D36 126A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830016024

Највисока цена:  332,4 €

Цена по парче

332,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот