Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 12.4 D32 124A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6012.4 D32 124A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830015911

Највисока цена:  317,6 €

Цена по парче

317,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот