Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 12.4 D24 120A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6012.4 D24 120A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830015546

Највисока цена:  242,3 €

Цена по парче

242,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот