Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 11.2 D24 116A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6011.2 D24 116A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830015430

Највисока цена:  247,9 €

Цена по парче

247,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот