Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-50 7.50 D18 106A6

Starmaxx

Starmaxx TR-507.50 D18 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013399

Највисока цена:  110,8 €

Цена по парче

110,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот