Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-40 7.50 D20 108A6

Starmaxx

Starmaxx TR-407.50 D20 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013443

Највисока цена:  116,6 €

Цена по парче

116,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот