Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-40 6.00 D19 93A6

Starmaxx

Starmaxx TR-406.00 D19 93A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013429

Највисока цена:  73,1 €

Цена по парче

73,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот