Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-20 9.00 D16 111A6

Starmaxx

Starmaxx TR-209.00 D16 111A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4053943368863

Највисока цена:  183,1 €

Цена по парче

183,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот