Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR 130 620/70 R42 166D

Starmaxx TR 130
Starmaxx TR 130
Starmaxx

Starmaxx TR 130620/70 R42 166D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
620
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022209

Највисока цена:  1.544 €

Цена по парче

1.544 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот