Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-120 270/95 R32 136A8

Starmaxx

Starmaxx TR-120270/95 R32 136A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053949528131

Највисока цена:  454,8 €

Цена по парче

454,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот