Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 9.50 R24 107A8

Starmaxx

Starmaxx TR-1109.50 R24 107A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014174

Највисока цена:  272,9 €

Цена по парче

272,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот