Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 540/65 R24 140D

Starmaxx

Starmaxx TR-110540/65 R24 140D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830014778

Највисока цена:  722,6 €

Цена по парче

722,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот