Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 520/85 D42 157A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110520/85 D42 157A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
D
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  1.171,8 €

Цена по парче

1.171,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот