Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 480/70 R26 139A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110480/70 R26 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014617

Највисока цена:  737,4 €

Цена по парче

737,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот