Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 460/85 R38 149A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110460/85 R38 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014419

Највисока цена:  812,8 €

Цена по парче

812,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот