Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 460/85 R30 145A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110460/85 R30 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014310

Највисока цена:  688,2 €

Цена по парче

688,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот