Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 440/65 R28 134A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110440/65 R28 134A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
440
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053943399881

Највисока цена:  560,3 €

Цена по парче

560,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот