Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 420/70 R24 130A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110420/70 R24 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014594

Највисока цена:  555,3 €

Цена по парче

555,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот