Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 420/65 R24 126D

Starmaxx

Starmaxx TR-110420/65 R24 126D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
420
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022766

Највисока цена:  531,5 €

Цена по парче

531,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот