Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 380/85 R28 133A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110380/85 R28 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014273

Највисока цена:  495,5 €

Цена по парче

495,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот