Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 380/85 R24 131A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110380/85 R24 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014211

Највисока цена:  434,1 €

Цена по парче

434,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот