Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 380/70 R20 132A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110380/70 R20 132A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830022902

Највисока цена:  463,1 €

Цена по парче

463,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот