Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 360/70 R24 122A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110360/70 R24 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014570

Највисока цена:  427,1 €

Цена по парче

427,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот