Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 360/70 R20 120A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110360/70 R20 120A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053949090980

Највисока цена:  324,2 €

Цена по парче

324,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот