Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 320/70 R28 119A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110320/70 R28 119A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
119
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014624

Највисока цена:  383,2 €

Цена по парче

383,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот