Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 280/85 R20 112A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110280/85 R20 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014150

Највисока цена:  284 €

Цена по парче

284 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот