Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 280/70 R20 116A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110280/70 R20 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014518

Највисока цена:  216 €

Цена по парче

216 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот