Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 280/70 R18 114A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110280/70 R18 114A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014495

Највисока цена:  191,4 €

Цена по парче

191,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот