Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 280/70 R16 112A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110280/70 R16 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014488

Највисока цена:  180,6 €

Цена по парче

180,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот