Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 260/80 R20

Starmaxx

Starmaxx TR-110260/80 R20

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
260
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
EAN:
8680830014525

Највисока цена:  199,6 €

Цена по парче

199,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот