Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 260/70 R20 113A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110260/70 R20 113A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014501

Највисока цена:  229,2 €

Цена по парче

229,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот