Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 260/70 R16 109A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110260/70 R16 109A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014471

Највисока цена:  170,8 €

Цена по парче

170,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот